Naar de inhoud
Speel nu
Koepel van de Carlospin casinozaal

Carlospin bonussen: welkomstpakket, reloads en cashback

De Carlospin bonus voor nieuwe spelers is tot €1.500 + 250 free spins over drie stortingen. Daarna volgt elke zondag een reload per rang en wekelijks cashback tot 12,5%.

Pak het welkomstpakket
Welkomstpakket€1.500over 3 stortingen, vanaf €20
Gouden kogels uit de Carlospin zaal
250free spins: 150 + 100
Reload elke zondagtot 50%per rang, met code
Weekly Cashback12,5%inzetvereiste x1
Kamers op deze pagina 11
  1. Hoeveel krijg je per storting bij het Carlospin welkomstpakket?
  2. Wanneer en waar draai je de free spins?
  3. Moet je het welkomstpakket aannemen?
  4. Welke reloadcode gebruik je op zondag?
  5. Voor wie is de Highroller bonus?
  6. Hoe werkt de cashback naast je bonus?
  7. Welke toernooien en acties lopen er bij Carlospin?
  8. Welke Carlospin bonus past bij jou?
  9. Vragen over Carlospin
  10. Bronnen
  11. Verantwoord spelen

Hoeveel krijg je per storting bij het Carlospin welkomstpakket?

Storting één geeft 100% tot €500 + 150 free spins, storting twee 55% tot €500 + 100 free spins en storting drie 100% tot €500. Je hebt geen code nodig.

1100% tot €500+ 150 free spins
255% tot €500+ 100 free spins
3100% tot €500zonder free spins
Bonusbedrag per storting, bron: registratievenster Carlospin
Je stortStorting 1Storting 2Storting 3
€20€20 + 150 FS€11 + 100 FS€20
€100€100 + 150 FS€55 + 100 FS€100
€500€500 + 150 FS€275 + 100 FS€500
€1.000€500 + 150 FS€500 + 100 FS€500

Welkomstpakket planner

Bonus totaal: €255 + 250 free spins

100% tot €500, 55% tot €500, 100% tot €500; minimaal €20 per storting. Indicatie, de kassa is leidend.

Wanneer en waar draai je de free spins?

Je krijgt 150 free spins bij storting één en 100 bij storting twee. Carlospin noemt Gates of Olympus en Aztec Magic Deluxe als spellen voor deze spins.

  1. 1

    Activeren

    Open Rewards via het menu linksboven en kies het spel bij het free spins-pakket.

  2. 2

    Op tijd spelen

    De timer bij de spins geeft aan hoe lang je hebt.

  3. 3

    Winst

    Wat je wint, komt als bonusgeld in je wallet en moet nog worden rondgespeeld.

Moet je het welkomstpakket aannemen?

Nee. In de kassa kies je bij elke storting een bonus of «I don’t want any». Zonder bonus speel je zonder maximale inzet van €5 en neem je winst direct op.

  • Neem de bonus als je vooral slots speelt, die tellen 100% mee
  • Sla hem over als je live speelt of grote inzetten plaatst
  • Annuleren kan later ook, maar dan vervalt de winst uit de bonus

Welke reloadcode gebruik je op zondag?

Elke zondag krijg je een reload die afhangt van je rang: van 25% tot €100 op Bronze tot 50% tot €300 op Platinum. Minimaal €30 storten, inzetvereiste x20.

Weekly Reload volgens het loyaliteitsprogramma van Carlospin
RangReloadCodeMin. stortingInzetvereisteBron
Bronze25% tot €100RELDAY€30x20Loyalty FAQ
Silver25% tot €150SUNDAY€30x20Loyalty FAQ
Gold50% tot €200FUNDAY€30x20Loyalty FAQ
Platinum50% tot €300RELOAD€30x20Loyalty FAQ
  • Voorbeeld op Bronze: €100 storten met RELDAY geeft €25 erbij
  • Bij x20 zet je €25 × 20 = €500 in voordat het bonusgeld opneembaar is
  • Je hebt 7 dagen om de reload rond te spelen
  • De volgende zondag kun je opnieuw, met de code van je dan geldende rang

Voor wie is de Highroller bonus?

Voor spelers die groot storten: Carlospin geeft 50% van je storting als bonus. Het maximum en de voorwaarden zie je bij de actie in de kassa.

50%

  • Ook hier geldt maximaal €5 per spin tijdens het rondspelen
  • Vergelijk vooraf met cashback: die heeft maar x1 inzetvereiste

Hoe werkt de cashback naast je bonus?

Elke week krijg je 5% tot 12,5% van je echte verlies aan slots terug, met inzetvereiste x1. Bonusgeld telt daarbij niet mee.

  • €20 tot €1.000 gestort: 5%, maximaal €100
  • Meer dan €25.000 gestort: 12,5%, maximaal €5.000
  • Na bijschrijving 24 uur geldig

Carlospin cashback en rakeback uitgerekend

Welke toernooien en acties lopen er bij Carlospin?

Naast bonussen zijn er vier vaste toernooien, een wekelijkse loterij en missies in je profiel. Meedoen gaat meestal via de knop opt-in.

Rookie Rumble1 punt per inzet op slots, voor spelers met 1 of 2 stortingen
Live Tournamentpunten op live spellen zoals Crazy Time, trekking elke 3 dagen
Spinoleaguenetwerktoernooi op Spinomenal slots
Drops & WinsPragmatic Play, elke dag een toernooi en een wekelijks prijzenrad
Loterijpot van 100.000 free spins, ticket meestal €10, prijzen binnen 1 tot 2 werkdagen
MissiesCoins verdienen en die in de Store ruilen voor bonussen en Wheels
Je bonus is verlopen zonder te spelen
Was dat in de afgelopen week, vraag support om hem terug te zetten.
Je hebt twee bonussen tegelijk
Pauzeer er één. Let op: de looptijd van de gepauzeerde bonus loopt door.
Je wilt opnemen met lopende bonus
Eerst rondspelen of annuleren. Annuleren kost de bonuswinst.
Een spel weigert je bonus
Sommige slots zijn niet speelbaar met bonus. Kies een ander spel of speel zonder bonus.

Welke Carlospin bonus past bij jou?

Wie vooral slots speelt, haalt het meest uit het welkomstpakket en de zondagse reload. Speel je live of met grote inzetten, dan is cashback met x1 vaak handiger.

Alle vaste Carlospin bonussen op een rij
BonusWat je krijgtVoor wieInzetvereisteBron
Welkomstpakkettot €1.500 + 250 free spinsnieuwe spelers, eerste 3 stortingenin je accountregistratievenster
Sunday Reload25% tot 50%, tot €100 tot €300iedereen met een rang, elke zondagx20Loyalty FAQ
Highroller Bonus50% van je stortinggrote stortingenbij de actielobbytekst
Weekly Cashback5% tot 12,5% van verliesslotspelers met verliesx1Weekly Cashback
Rakeback7% tot 14% van het huisvoordeeliedereen, groeit met ranggeenLoyalty FAQ
Rangbeloning10 free spins tot €10.000bij elke nieuwe rangx30, x20 of x1Loyalty

Carlospin bonusvoorwaarden · Carlospin VIP-rangen · Storten vanaf €20

Vragen over Carlospin

Korte antwoorden. De details staan in de kamers hierboven.

Hoe krijg ik de Carlospin bonus?

Maak een account, stort minimaal €20 en kies het pakket in de kassa. Het eerste deel, 100% tot €500 + 150 free spins, komt dan mee.

Is er een bonus zonder storting?

Carlospin noemt geen vaste bonus zonder storting voor nieuwe spelers. Komt er wel zo’n actie, dan is de winst begrensd op €50.

Waar vind ik mijn bonussen en free spins?

Klik linksboven op het menu met de drie streepjes en open Rewards. Daar activeer, pauzeer en annuleer je bonussen.

Hoe kom ik aan andere bonuscodes?

Partners geven codes vóór je registratie. Daarna stuurt Carlospin codes naar je e-mail, tenzij je je hebt afgemeld.

Kan ik een bonus annuleren?

Ja, in Rewards. Doe je het na het starten, dan verlies je de bonus en de winst die eraan vastzit.

Geldt de bonus ook voor live tafels?

Live telt maar deels mee voor de inzetvereiste en je zet maximaal €10 per ronde in. Slots tellen volledig.

Bronnen

  1. Carlospin, registratievenster: welkomstpakket per storting, 1e tot 3e storting
  2. Carlospin, lobbytekst: free spins-spellen, Highroller Bonus, Sunday Reload, toernooien
  3. Carlospin, Loyalty FAQ: Weekly Reload per rang met code
  4. Carlospin, Weekly Cashback: niveaus en voorwaarden
  5. Carlospin, FAQ › Bonus en Activity Hub
  6. Carlospin, bonusvoorwaarden in het profiel: maximale inzet, winst zonder storting

Gecontroleerd op 13-10-2026. Voorwaarden kunnen per land verschillen; de kassa toont wat voor jouw account geldt.

Verantwoord spelen

Gokken kost geld en kan verslavend zijn. Speel alleen met geld dat je kunt missen, stel in je account een stortings- of sessielimiet in en stop als het geen plezier meer is. Carlospin is alleen voor spelers van 18 jaar en ouder.

Tot €1.500 + 250 free spinsSpeel nu